Yönetimden Mesaj

Kuyumculuk ve El Sanatları ülkemizin önemli değerlerindendir. Çok değerli sadekar ustalarımız var ve hem teknik hem de tasarım konusunda hızla ilerliyoruz. Sektör olarak hâlihazırda sahip olduğumuz ve geliştirmemiz gereken yönlerimizi biliyor ve bunlar üzerinde çalışıyoruz.

Yönetimden Mesaj

İstanbul’un dünya altın sektörünün kalbi olma yolunda ilerlediğine içtenlikle inanıyoruz. Ülkemizin tarihi ve kültürel değerleri ile coğrafi konumunun da sahip olduğumuz önemli avantajlar olduğunu düşünüyoruz. Önemli olan tüm endüstrinin bu durumun farkında olarak gayret göstermesi ve bu ortak amaçta birleşebilmesidir.

Sade İş olarak ülkemizi uluslararası alanda en iyi şekilde temsil edebilmek ilkesiyle yola çıktık ve ilerlediğimiz bu yolda koşulsuz müşteri memnuniyetini en önemli önceliğimiz olarak belirledik. Sürdürdüğümüz detaylı pazar araştırmaları ve özverili çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz yüksek kalite ve çeşitlilikteki ürünlerimizi kendimize has hizmet kalitemizle birleştirerek yıllardır değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Önümüzdeki dönemde Türk Kuyumculuk Sektörünün yıldızının çok daha parlak olması temennisiyle; özveri ile çalışan tüm kadromuza, ortaklarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa AKIN

Sade İş olarak vizyonumuza ulaşma yolunda ilerlerken, temel değerlerimize bağlı kalarak sahip olduğumuz çizgiyi korumak çalışma felsefemizin temelini oluşturur.

Bizi Arayın +90 (212) 526 79 69

Tüm sorularınız ve kataloglarımız için bizi arayabilirsiniz