Hakkımızda

TARİHÇE

Sade İş: Gelenek, yenilik ve değişim…

Türk Kuyumculuk Sektörünün kalbi olan Kapalıçarşı’da 1981 yılında mütevazı bir atölye olarak kurulan, bugün Türkiye ve dünyada montür alanında geldiği nokta ile adından söz ettiren Sade İş, kurulduğu günden bu yana mütevazılığını koruyarak, ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Günümüzün sürekli yenilenen taleplerini karşılamak üzere Geleneksel Türk Kuyumculuğunu dünya piyasaları ile entegre ederken, bugün montür piyasasına yön veren bir firma konumuna gelmiştir.

Kuruluşunu takip eden süreçte; İstanbul’la başlayan, ardından New York, Dubai, Mumbai, Macau, Basel, St. Petersburg, Madrid, Vicenza, Las Vegas, Hong Kong ve Bangkok gibi birçok uluslar arası fuar açılımlarıyla vizyonunu genişleterek yurt içi ve yurt dışında bilinirliğini arttırmış, yıllar içinde montür alanında dünyanın en iyi firmaları arasında yerini almıştır.

Ülke genelinde Akdeniz, Ege ve İstanbul’da faaliyet gösteren ve yurt dışında geniş faaliyet alanları bulunan Sade İş, ağırlıklı olarak Orta Doğu, Amerika ve Avrupa’ya ihracat gerçekleştirmektedir. Ürün portföyünde 18 ve 14 ayar montür olmak üzere; yüzük, kolye ucu, küpe, alyans, gerdanlık, gerdanlıklı ve kolye uçlu setler, bileklik, bilezik, dini semboller, kravat iğnesi, kol düğmesi, taç vb. çok çeşitli ürünler bulunmaktadır.

Her geçen gün yenilerinin eklendiği on binlerce modeli, yıllardır ödün vermediği yüksek ürün kalitesi, rekabetçi fiyatları ve profesyonel ekibiyle, birer dostu olarak gördüğü müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak montürdeki ilk tercihleri olmayı hedefleyen Sade İş, müşterilerini başarısının sevincini paylaşmaya davet etmektedir.

Sade İş olarak vizyonumuza ulaşma yolunda ilerlerken, temel değerlerimize bağlı kalarak sahip olduğumuz çizgiyi korumak çalışma felsefemizin temelini oluşturur.

Bizi Arayın +90 (212) 526 79 69

Tüm sorularınız ve kataloglarımız için bizi arayabilirsiniz